Kaizerka
Lidl
−25%

Kaizerka

(100 g = 0,16 €)

0.12 €0.09 €
28.9-4.10.2026
Vanilkový cukor
Libex

Vanilkový cukor

8 g

0.10 €/ 8 g
21.9-4.10.2026
Maslo porcie
Metro
−18%

Maslo porcie

bal.: 100×10 g, cena za 100 g

0.17 €0.14 €/ 1 kg
9.9-6.10.2026
Koruna
Libex

Koruna

Mini roláda lieskovooriešková · 30 g

0.15 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Vanilkový cukor
Koruna

Vanilkový cukor

Thymos

Thymos · 8 g

0.15 €/ 8 g
25.9-7.10.2026
Deo nakladané
Libex

Deo nakladané

100 g

0.15 €/ 100 g
21.9-4.10.2026
Čerstvé droždie
Lidl
−36%

Čerstvé droždie

42 g · (100 g = 0,38 €)

0.25 €0.16 €/ 42 g
28.9-4.10.2026
Bagetka malá
Biedronka

Bagetka malá

65 g

0.16 €/ 65 g
24.9-30.9.2026
Bagetka s kváskom
Billa
−47%

Bagetka s kváskom

0.32 €0.17 €/ 60 g
23.9-29.9.2026
Kukuríčne trubičky náplň
Milk-Agro

Kukuríčne trubičky náplň

Lieskový oriešok, Pistácia · 18 g

0.18 €/ 18 g
23.9-6.10.2026
Space lízanka
Milk-Agro

Space lízanka

0.19 €/ 9,5 g
23.9-6.10.2026
Mega Sharan
Libex

Mega Sharan

tyčinka s karamelom a arašidmi 40 g

0.21 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Marilyn
Libex

Marilyn

Black Duo · 33 g

0.21 €/ 33 g
21.9-4.10.2026
Pramenitá voda
Fresh
−24%

Pramenitá voda

Nesýtená · 0,19 € / l

0.29 €0.22 €/ 500 ml
24.9-7.10.2026
Vishu Style
Lidl
−21%

Vishu Style

Instantná polievka · 60 g, rôzne druhy (100 g = 0,38 €)

0.29 €0.23 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Pážský šalát
Kaufland
−41%

Pážský šalát

s trhákovou salónom · putovú predaj 100 g

0.39 €0.23 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Perník Perníčkar
Libex

Perník Perníčkar

ovocný 60 g

0.23 €/ 60 g
21.9-4.10.2026
Šumienka Bystrinka
COOP Jednota

Šumienka Bystrinka

0.24 €/ 8 g
1.10-7.10.2026
Figy
Billa

Figy

čerstvé · 1 ks

0.25 €/ 1 ks
30.9-6.10.2026
Čerstvé figy
Lidl

Čerstvé figy

0.25 €/ kus
28.9-4.10.2026
Fígy
Kaufland

Fígy

čerstvé · 1 kus · -57%

0.25 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Figy
Billa
−58%

Figy

1 ks · čerstvé

0.59 €0.25 €/ 1 ks
23.9-29.9.2026
Minera kalciová tichá
Libex

Minera kalciová tichá

0.25 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Minera kalciová perlivá
Libex

Minera kalciová perlivá

0.26 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Opočenský jogurt čučoriedka
Libex

Opočenský jogurt čučoriedka

150 g

0.27 €/ 150 g
21.9-4.10.2026
Opočenský jogurt hruška-karamel
Libex

Opočenský jogurt hruška-karamel

150 g

0.27 €/ 150 g
21.9-4.10.2026
Termix vanilka
Libex

Termix vanilka

90 g

0.27 €/ 90 g
21.9-4.10.2026
Zora Sjóvén
Libex

Zora Sjóvén

rezy 50 g

0.27 €/ 50 g
21.9-4.10.2026
Attack
Libex

Attack

oblátky čokoládové 30 g

0.27 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Attack
Libex

Attack

oblátky kokosové 30 g

0.27 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Maková maslová
Kaufland

Maková maslová

70 g (~1 kg 4,00)

0.28 €/ 70 g
24.9-30.9.2026
Makovka maslová
Kaufland

Makovka maslová

70 g · (=1 kg 4,00) · MEGA CENA (=1 kg 3,43)

0.28 €/ 70 g
24.9-30.9.2026
Mini mix Viennosiers
Metro
−18%

Mini mix Viennosiers

135 g · bal.: 465 g

0.34 €0.28 €/ 135 g
9.9-6.10.2026
Zott Srdiečko
Kraj
−12%

Zott Srdiečko

jogurtový dezert ochutený · 125 g, rôzne druhy · 1 kg = 2,320 €

0.33 €0.29 €/ 125 g
1.10-7.10.2026
Dobrá cena
COOP Jednota

Dobrá cena

Jogurt 2 druhy · 125 g · 2,32 EUR/kg

0.29 €/ 125 g
1.10-7.10.2026
Paradajkový pretlak
COOP Jednota

Paradajkový pretlak

70 g · 4,14 EUR/kg

0.29 €/ 70 g
1.10-7.10.2026
Šumienka citrón
COOP Jednota

Šumienka citrón

0.29 €/ 14 g
1.10-7.10.2026
Chupa Chups
COOP Jednota

Chupa Chups

lízanka · 12 g

0.29 €/ 12 g
1.10-7.10.2026
Čerstvé figy
Tesco

Čerstvé figy

0.29 €/ 1 ks
30.9-6.10.2026
Korn bageta
Lidl
−26%

Korn bageta

115 g · (100 g = 0,25)

0.39 €0.29 €/ 115 g
28.9-4.10.2026
Tutti Frutti
Lidl

Tutti Frutti

15 g · rôzne druhy · (100 g = 1,93)

0.29 €
28.9-4.10.2026
Jablkový jogurt
Klas
−36%

Jablkový jogurt

od 2 ks · možné kombinovať

0.45 €0.29 €/ 150 g
28.9-4.10.2026
Zvolenský jogurt
COOP Jednota

Zvolenský jogurt

1,1% · 2 druhy

0.29 €/ 125 g
24.9-30.9.2026
Pramenitá voda
Fresh
−26%

Pramenitá voda

Sýtená, Jemne sýtená · 0,5 l + 0,15 € záloha za obal

0.39 €0.29 €/ 1,5 l
24.9-7.10.2026
Marilky Black
Fresh
−26%

Marilky Black

Čokoládové, Mliečne 33g

0.39 €0.29 €/ 33 g
24.9-7.10.2026
Instantná polievka
Kaufland
−26%

Instantná polievka

rôzne druhy · 60 g

0.39 €0.29 €/ 60 g
24.9-30.9.2026
Srdiečko
Koruna

Srdiečko

jogurt classic · 125 g

0.29 €/ 125 g
25.9-7.10.2026
Deva Klasik
Biedronka
−33%

Deva Klasik

Tyčinka · 27 g

0.43 €0.29 €/ 27 g
24.9-30.9.2026
Korn bageta
Billa
−28%

Korn bageta

115 g · 1 kg za 2,52 €

0.40 €0.29 €/ 115 g
23.9-29.9.2026
Croissant s maslom
Billa
−37%

Croissant s maslom

54 g · 1 kg za 5,37 €

0.46 €0.29 €/ 54 g
23.9-29.9.2026
Slovenská saláma
Billa
−50%

Slovenská saláma

pulový predaj · 100 g

0.58 €0.29 €
23.9-29.9.2026
Deli tyčinka
Libex

Deli tyčinka

pistáciová 35 g

0.29 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Deli tyčinka
Libex

Deli tyčinka

čokoládová 35 g

0.29 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Delissa
Libex

Delissa

mliečna kakavová 30 g

0.29 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Margot
Libex

Margot

mini mango / kokos 40 g

0.29 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Zott Srdiečko
Kraj
−12%

Zott Srdiečko

125 g · rôzne druhy · 2,320 €/kg

0.33 €0.29 €/ 125 g
28.9-15.10.2026
Monte Snack Nut mliečny rez
Libex

Monte Snack Nut mliečny rez

29 g

0.29 €/ 29 g
21.9-4.10.2026
Monte Snack White mliečny rez
Libex

Monte Snack White mliečny rez

29 g

0.29 €/ 29 g
21.9-4.10.2026
Bravčová paštéta
Lidl
−49%

Bravčová paštéta

75 g, rôzne druhy (100 g = 0,40 €)

0.59 €0.30 €/ 75 g
28.9-4.10.2026
Orion Koko
Billa

Orion Koko

čokoládová tyčinka · 35 g · -45%

0.30 €/ 35 g
23.9-29.9.2026
Celý hope
Libex

Celý hope

oblátka citrónová · 25 g

0.30 €/ 25 g
21.9-4.10.2026
Desert so šľahačkou vanilkový
Libex

Desert so šľahačkou vanilkový

200 g

0.31 €/ 200 g
21.9-4.10.2026
Desert so šľahačkou čokoládový
Libex

Desert so šľahačkou čokoládový

200 g

0.31 €/ 200 g
21.9-4.10.2026
FRESH
Fresh

FRESH

Nesýtený nápoj, Pomaranč, Jahoda, Jablko, Multivitamín 0,21l

0.31 €/ 0,21 l
24.9-7.10.2026
Milena
Libex

Milena

tyčinka 32 g

0.31 €/ 32 g
21.9-4.10.2026
Jogobella
Fresh
−46%

Jogobella

Classic, Standart, 0% · 150 g

0.59 €0.32 €/ 150 g
24.9-7.10.2026
Hollandia
Tesco
−54%

Hollandia

jogurt biely s kultúrou BiFi · 200 g · (1 kg = 1,60 €)

0.70 €0.32 €/ 200 g
23.9-29.9.2026
7 Days croissant
Libex

7 Days croissant

vanilkový s Oreo 60 g

0.33 €/ 60 g
21.9-4.10.2026
7 Days croissant
Libex

7 Days croissant

marhuľový 60 g

0.33 €/ 60 g
21.9-4.10.2026
Oravská pramenitá voda s jemným perlením
Libex

Oravská pramenitá voda s jemným perlením

0.33 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Orišková tyčinka
Lidl

Orišková tyčinka

35 g · rôzne druhy

0.33 €/ 35 g
28.9-4.10.2026
Opavia Brumik
Lidl

Opavia Brumik

30 g · s náplňou, rôzne druhy · (100 g = 1,10)

0.33 €/ 30 g
28.9-4.10.2026
Maggi hrnčeková polievka
Lidl
−33%

Maggi hrnčeková polievka

12/21/23 g, rôzne druhy (100 g = 2,75 €)

0.49 €0.33 €/ 12/21/23 g
28.9-4.10.2026
Smetanový jogurt
Rajo
Kaufland

Smetanový jogurt

rôzne druhy

0.33 €/ 145 g
24.9-30.9.2026

Sponzorované

Minera
Koruna

Minera

kalcová, jemne perlivá · 1,5 l

0.33 €/ 1,5 l
25.9-7.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový biely
Libex

Bánovecký jogurt smotanový biely

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový jahodový
Libex

Bánovecký jogurt smotanový jahodový

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový vanilkový
Libex

Bánovecký jogurt smotanový vanilkový

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový marhuľový
Libex

Bánovecký jogurt smotanový marhuľový

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový čučoriedkový
Libex

Bánovecký jogurt smotanový čučoriedkový

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový čokoládový
Libex

Bánovecký jogurt smotanový čokoládový

0.33 €/ 145 g
21.9-4.10.2026
Budís
Metro

Budís

prírodná minerálna voda · bal.: 330 ml

0.33 €/ 330 ml
9.9-6.10.2026
Mentos
Libex

Mentos

Fruit · 38 g

0.34 €/ 38 g
21.9-4.10.2026
Dojeníška voda
Kaufland
−51%

Dojeníška voda

0.69 €0.34 €/ 2 l
24.9-30.9.2026
Zlatíčko dojčenská voda
Libex

Zlatíčko dojčenská voda

0.34 €/ 500 ml
21.9-4.10.2026
Twist and drink lesné ovocie
Libex

Twist and drink lesné ovocie

0.35 €/ 200 ml
21.9-4.10.2026
Capri Sun pomaranč
Libex

Capri Sun pomaranč

0.35 €/ 200 ml
21.9-4.10.2026
Capri Sun Monster Alarm
Libex

Capri Sun Monster Alarm

0.35 €/ 200 ml
21.9-4.10.2026
Tyčinka šunka - syr
Kraj

Tyčinka šunka - syr

0.35 €/ 84 g
1.10-7.10.2026
Zázvor
COOP Jednota

Zázvor

0.35 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Monte
COOP Jednota

Monte

Snack · 29 g · 46% zľava · 0,20 EUR/kg

0.35 €/ 29 g
1.10-7.10.2026
Mája
COOP Jednota

Mája

48 g · 7,29 EUR/kg

0.35 €/ 48 g
1.10-7.10.2026
Moja kuracia saláma
COOP Jednota

Moja kuracia saláma

100 g · 3,50 EUR/kg

0.35 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Budiš minerálna voda
Tesco
−46%

Budiš minerálna voda

1,5 l · viac druhov · (1 l = 0,23 €)

0.65 €0.35 €/ 1,5 l
30.9-6.10.2026
Zvolený smotanový jogurt
Billa
−49%

Zvolený smotanový jogurt

rôzne druhy, 145 g

0.69 €0.35 €/ 145 g
30.9-6.10.2026
Maslový croissant
Lidl

Maslový croissant

XXL · 74 g · (100 g = 0,47 €)

0.35 €
28.9-4.10.2026
Tatranské mlieko
Klas
−53%

Tatranské mlieko

trvanlivé mlieko · 1,5 l · 12 ks

0.75 €0.35 €/ 1,5 l
28.9-4.10.2026
Višňová instantná polievka
Klas

Višňová instantná polievka

Vi food

0.35 €/ 4 druhy
28.9-4.10.2026
Happico
Klas

Happico

croissant · 60 g · 1 kg = 6,83 €

0.35 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Smädný Mních
Fresh
−51%

Smädný Mních

10% · 0,5l + 0,13€ zálohá za obal

0.71 €0.35 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026
FRESH Sójová tyčinka
Fresh

FRESH Sójová tyčinka

Vanilka, Lieskový orech 50g

0.35 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
Attack
Koruna

Attack

obláčky · mliečne, lieskoorechové

0.35 €/ 30 g
25.9-7.10.2026
Perník
Koruna

Perník

Pernikár ovocný · 60 g

0.35 €/ 60 g
25.9-7.10.2026
Mini Rozárky
Koruna

Mini Rozárky

marhuľové · 50 g

0.35 €/ 50 g
25.9-7.10.2026
Tutti
Biedronka
−36%

Tutti

tvarohová tyčinka · vanilka/čokoláda · 40 g

0.55 €0.35 €/ 40 g
24.9-30.9.2026
Minerálna voda jemne perlivá Mitíčka
Biedronka
−45%

Minerálna voda jemne perlivá Mitíčka

1,5 l · + záloh: 0,15 €

0.64 €0.35 €/ 1,5 l
24.9-30.9.2026
Milsy Bánovecký smotanový jogurt
Billa
−53%

Milsy Bánovecký smotanový jogurt

rôzne druhy · XXL ponuka od 3 ks

0.75 €0.35 €/ 145 g
23.9-29.9.2026
Marilky
Milk-Agro
−29%

Marilky

káové · 33 g

0.49 €0.35 €/ 33 g
23.9-6.10.2026
Marilky
Milk-Agro
−29%

Marilky

s citrónovou príchyňou · 33 g

0.49 €0.35 €/ 33 g
23.9-6.10.2026
Candy dražé kokosové
Libex

Candy dražé kokosové

0.35 €/ 70 g
21.9-4.10.2026
Makrónky
Metro
−19%

Makrónky

bal.: 36 × 10 g

0.43 €0.35 €/ 360 g
9.9-6.10.2026
Nugeta arašídová
Metro

Nugeta arašídová

0.35 €/ 42 g
9.9-6.10.2026
Sweet Hearts
Libex

Sweet Hearts

želé cukríky · 80 g

0.35 €/ 80 g
21.9-4.10.2026
Deli tyčinka
Libex

Deli tyčinka

orechová 35 g

0.36 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Lion White
Libex

Lion White

42 g

0.36 €/ 42 g
21.9-4.10.2026
Popradský čaj
Libex

Popradský čaj

jablko-škorica · 40 g

0.36 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Pizzová taštička
Lidl
−24%

Pizzová taštička

90 g · (100 g = 0,41 €)

0.49 €0.37 €/ 90 g
28.9-4.10.2026
Škoricová rolka
Lidl

Škoricová rolka

65 g · (100 g = 0,57 €) · 3 + 1 zadarmo

0.37 €
28.9-4.10.2026
Tekvicová kocka
COOP Jednota

Tekvicová kocka

70 g · jednotková cena 5,29 EUR/kg

0.37 €/ 70 g
24.9-30.9.2026
Croissant
Kaufland

Croissant

s náplňou · 60 g · (=1 kg 6,17)

0.37 €/ 60 g
24.9-30.9.2026
Jogurt
Kaufland

Jogurt

Hollandia

rôzne druhy

0.37 €/ 200 g
24.9-30.9.2026
Zlatý Bažant 10°
Tesco
−46%

Zlatý Bažant 10°

0,5 l · (1 l = 0,74)

0.69 €0.37 €/ 0,5 l
23.9-29.9.2026
BeBe Dobré ráno
Libex

BeBe Dobré ráno

čokoládové · 50 g

0.37 €/ 50 g
21.9-4.10.2026
Tiger Energetický nápoj
Libex

Tiger Energetický nápoj

0.38 €/ 250 ml
21.9-4.10.2026
Ciút
Libex

Ciút

šumivé komprimát · 60 g

0.38 €/ 60 g
21.9-4.10.2026
Gambrinus
COOP Jednota

Gambrinus

10 °, 0,5 l · jednotková cena 0,78 EUR/l

0.39 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026
Jogobella
COOP Jednota

Jogobella

mix príchutí · 150 g · 2,60 EUR/kg

0.39 €/ 150 g
1.10-7.10.2026
Katalánska bageta
COOP Jednota

Katalánska bageta

malá 60 g

0.39 €
1.10-7.10.2026
Tomu Ver
COOP Jednota

Tomu Ver

Bezlaktozový smotanový jogurt 3 druhy 145 g · 2,69 EUR/kg · 33 %

0.39 €
1.10-7.10.2026
Zora
Billa

Zora

sójové rezy · 45 g · XXL

0.39 €/ 50 g
30.9-6.10.2026
Gemerká
Billa
−36%

Gemerká

minerálka, viac druhov · 1 l

0.61 €0.39 €/ 1 l
30.9-6.10.2026
Lúhovaný praclík
Lidl
−13%

Lúhovaný praclík

95 g · (100 g = 0,41)

0.45 €0.39 €/ 95 g
28.9-4.10.2026
Žemľa
Lidl
−20%

Žemľa

80 g · (100 g = 0,49 €) · -20%

0.49 €0.39 €/ 80 g
28.9-4.10.2026
Koláčik
Lidl

Koláčik

50 g · so slivkovou náplňou · (100 g = 0,78 €)

0.39 €
28.9-4.10.2026
Staropramen Smíchov 10°
Lidl

Staropramen Smíchov 10°

0,5 l · svetlý ležiak

0.39 €/ 0.5 l
28.9-4.10.2026
Deva
Lidl

Deva

0.39 €/ 31/33 g
28.9-4.10.2026
Kyslá smotana
Lidl
−29%

Kyslá smotana

16 % tuku · 200 g · (100 g = 0,20 €)

0.55 €0.39 €/ 200 g
28.9-4.10.2026
Fidorka
Lidl
−43%

Fidorka

30 g rôzne druhy (100 g = 1,30 €)

0.69 €0.39 €/ 30 g
28.9-4.10.2026
YumYum
Lidl

YumYum

0.39 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Trio dezert
Lidl
−29%

Trio dezert

150 g · rôzne druhy (100 g = 0,26) · -29%

0.55 €0.39 €/ 150 g
28.9-4.10.2026
Donut
Klas
−19%

Donut

jahodový · 1 kg = 6,96 €

0.48 €0.39 €/ 5 ks
28.9-4.10.2026
Zemiakový šalát
Klas

Zemiakový šalát

1 kg = 3,90 €

0.39 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Orion Delissa
Klas
−40%

Orion Delissa

mliečna · 32 g · 1 kg = 13,00 €

0.65 €0.39 €
28.9-4.10.2026
Energy pet
Teta drogérie

Energy pet

kapsička pre mačku · 100 g · 8,00 €/kg

0.39 €0.39 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Mortadela
COOP Jednota

Mortadela

kuracia saláma · 100 g · 3,90 EUR/kg

0.39 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Jogurt smotanový
COOP Jednota

Jogurt smotanový

150 g · 2,60 EUR/kg

0.39 €/ 150 g
24.9-30.9.2026
Termix
COOP Jednota

Termix

90 g · 4,33 EUR/kg

0.39 €/ 90 g
24.9-30.9.2026
Activia jogurt
COOP Jednota

Activia jogurt

2 druhy 120 g · 3,25 EUR/kg

0.39 €/ 120 g
24.9-30.9.2026
Drobček voda
COOP Jednota

Drobček voda

dojčenská · 1,5 l + 0,5 l zdarma

0.39 €/ 2 l
24.9-30.9.2026
Dobrá cena Pramenitá voda
COOP Jednota

Dobrá cena Pramenitá voda

3 druhy · 1,5 l · 0,26 EUR/l

0.39 €/ 1,5 l
24.9-30.9.2026
Velkopopovický Kozel
COOP Jednota

Velkopopovický Kozel

10 · 0,5 l · jednotková cena 0,78 EUR/l

0.39 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Deva Klasik
Fresh
−29%

Deva Klasik

27 g · +20% zdarma

0.55 €0.39 €/ 27 g
24.9-7.10.2026
Litavská saláma
Fresh
−17%

Litavská saláma

100g

0.47 €0.39 €/ 100g
24.9-7.10.2026
Smotanový jogurt
Fresh
−40%

Smotanový jogurt

Jahoda, Čokoláda · 145 g

0.65 €0.39 €/ 145 g
24.9-7.10.2026
FRESH Jaternice
Fresh
−20%

FRESH Jaternice

bez E · 100 g

0.49 €0.39 €/ 100 g
24.9-7.10.2026
Sójové rezy
Fresh
−20%

Sójové rezy

0.49 €0.39 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
Smädný Mních
Fresh
−45%

Smädný Mních

10% · 0,5 l · + 0,13 € záloh za obal

0.71 €0.39 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026
Kelt
Fresh
−29%

Kelt

10% · 0,5 l · + 0,13 € záloh za obal

0.55 €0.39 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026
Taštička
Kaufland

Taštička

pizzová · 90 g (~1 kg 4,33)

0.39 €/ 90 g
24.9-30.9.2026
Údené koleno prdéne
Kaufland
−20%

Údené koleno prdéne

cena za 100 g · (~1 kg 3,90)

0.49 €0.39 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Pudingový dezert
Kaufland

Pudingový dezert

Olma

s tvarohom · rôzne druhy

0.39 €/ 200 g
24.9-30.9.2026
Nátierka
Kaufland
−50%

Nátierka

rôzne druhy · 48 g

0.78 €0.39 €/ 48 g
24.9-30.9.2026
Světlé pivo
Kaufland
−51%

Světlé pivo

4 °C · 0,5 l

0.79 €0.39 €
24.9-30.9.2026
Údené bravčové rebierka
Kaufland
−43%

Údené bravčové rebierka

z bôčika, 100 g

0.69 €0.39 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Lúhovaný praclík
Kaufland

Lúhovaný praclík

0.39 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Zmes korenin
Kaufland
−34%

Zmes korenin

rôzne druhy · 18 - 35 g

0.59 €0.39 €/ 18 - 35 g
24.9-30.9.2026
Termix
Koruna

Termix

pistácia, kakao · 90 g

0.39 €/ 90 g
25.9-7.10.2026
Deli tyčinka
Koruna

Deli tyčinka

pistáciová, čokoládová

0.39 €/ 35 g
25.9-7.10.2026
Petit Keksi
Koruna

Petit Keksi

0.39 €/ 100 g
25.9-7.10.2026
Celi Hope
Koruna

Celi Hope

oblatka citronová · 25 g

0.39 €/ 25 g
25.9-7.10.2026
Dibeta
Koruna

Dibeta

kakaová v poleve s fruktózou · 32 g

0.39 €/ 32 g
25.9-7.10.2026
Hello ovozoo
Koruna

Hello ovozoo

letné ovocie, lesná jahoda

0.39 €/ 250 ml
25.9-7.10.2026
Slivková taštička
Biedronka
−20%

Slivková taštička

85 g

0.49 €0.39 €/ 85 g
24.9-30.9.2026
Nanuk rôzne druhy Kaktus
Biedronka
−48%

Nanuk rôzne druhy Kaktus

Marletto

0.75 €0.39 €/ 45 ml
24.9-30.9.2026
Semix
Biedronka
−34%

Semix

Müslí srdiečka rôzne druhy · 50 g

0.59 €0.39 €/ 50 g
24.9-30.9.2026
Cola Original Zero
Biedronka
−29%

Cola Original Zero

0,33 l · + záloh: 0,15 €

0.55 €0.39 €/ 0,33 l
24.9-30.9.2026
Activia
Tesco
−48%

Activia

viac druhov · 120 g · (1 kg = 3,25 €)

0.75 €0.39 €/ 120 g
23.9-29.9.2026
Saláma s kapiou
Tesco
−20%

Saláma s kapiou

pultový predaj, cena za 100 g

0.49 €0.39 €/ 1 kg
23.9-29.9.2026
Orion Deli
Billa

Orion Deli

čokoládová tyčinka · 35 g · -33%

0.39 €/ 35 g
23.9-29.9.2026
Jogurt nízkotučný biely
Milk-Agro

Jogurt nízkotučný biely

0.39 €/ 150 g
23.9-6.10.2026
Acidofilné mlieko
Milk-Agro

Acidofilné mlieko

250 g

0.39 €
23.9-6.10.2026
Jogurt biely
Milk-Agro

Jogurt biely

150 g

0.39 €
23.9-6.10.2026
Tomá
Metro

Tomá

rôzne druhy · bal.: 250 ml

0.39 €/ 250 ml
9.9-6.10.2026
Zott Jogobella
Kraj
−25%

Zott Jogobella

150 g, vybrané druhy · 1 kg = 2,800 €

0.52 €0.39 €/ 150 g
28.9-15.10.2026
Cesnak voľný
COOP Jednota

Cesnak voľný

0.40 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Trvanlivé mlieko
Lidl
−18%

Trvanlivé mlieko

1,5 % tuku · 1 l

0.49 €0.40 €/ 1 l
28.9-4.10.2026
Bánovecký jogurt smotanový biely
Koruna

Bánovecký jogurt smotanový biely

jogurt, jahodový, marhuľový · 145 g

0.40 €/ 145 g
25.9-7.10.2026
Zlatý Bažant
Koruna

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant 10 % · 0,5 l

0.40 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026
Šiška s ovocnou náplňou
Tesco

Šiška s ovocnou náplňou

65 g · Bežná cena za 1 ks 0,49 · (1 kg = 7,54)

0.40 €/ 65 g
23.9-29.9.2026
Rustikálna zemiaková žemľa
Tesco
−18%

Rustikálna zemiaková žemľa

80 g · (1 kg = 5,00) · -18%

0.49 €0.40 €/ 80 g
23.9-29.9.2026
Multicereálny croissant
Tesco

Multicereálny croissant

65 g · Bežná cena za 1 ks 0,53 · (1 kg = 8,15)

0.40 €/ 65 g
23.9-29.9.2026
Knoppers
Libex

Knoppers

Coconutbar 40 g

0.40 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Mattoni jemne perlivá
Libex

Mattoni jemne perlivá

0.40 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Mattoni neprílivá
Libex

Mattoni neprílivá

0.40 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Mattoni perlivá
Libex

Mattoni perlivá

0.40 €/ 1,5 l
21.9-4.10.2026
Siesta
Libex

Siesta

kakaová v hnedej čokoláde · 45 g

0.41 €/ 45 g
21.9-4.10.2026
Rajec Pramenitá voda jemne sýtená
Libex

Rajec Pramenitá voda jemne sýtená

0.41 €/ 750 ml
21.9-4.10.2026
Knoppers
Libex

Knoppers

Peanutbar 40 g

0.41 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Attack
Libex

Attack

oblátky mliečne 30 g

0.41 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Pedro
Libex

Pedro

komprimát · 80 g

0.42 €/ 80 g
21.9-4.10.2026
Obyčajné párky
Fresh
−18%

Obyčajné párky

0.51 €0.42 €/ 100 g
24.9-7.10.2026
Termix
Kaufland

Termix

Nika

tvarohový dezert · rôzne druhy

0.42 €/ 80 g
24.9-30.9.2026
Jogurt
Kaufland

Jogurt

Grécky

rôzne druhy

0.42 €/ 125 g
24.9-30.9.2026
Kyslomliečne dezert
Kaufland
−24%

Kyslomliečne dezert

rôzne druhy · 125 g · -23%

0.55 €0.42 €
24.9-30.9.2026
Monte Snack
Koruna

Monte Snack

mliečný rez · 29 g

0.42 €/ 29 g
25.9-7.10.2026
Mliečna Kunín termix MAXI
Billa
−50%

Mliečna Kunín termix MAXI

rôzne druhy · 130 g

0.84 €0.42 €/ 2 ks
23.9-29.9.2026
Vlčnovské koláče
Metro
−19%

Vlčnovské koláče

bal.: 100 · 25 g

0.52 €0.42 €/ 25 g
9.9-6.10.2026
Jogobella
Kraj
−32%

Jogobella

Zott

broskyňa · 150 g, vybrané druhy · 1 kg = 2,800 €

0.62 €0.42 €/ 150 g
28.9-15.10.2026
Oreo
Libex

Oreo

celomáčané · biele polevy · 41 g

0.43 €/ 41 g
21.9-4.10.2026
Oreo
Libex

Oreo

celomáčané · v kakaovej poleve · 41 g

0.43 €/ 41 g
21.9-4.10.2026
Gambrinus svetlé
Koruna

Gambrinus svetlé

Gambrinus svetlé 10 % · 0,5 l

0.43 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026
Budvar
Metro

Budvar

svetlý ležiak

0.43 €/ 330 ml
9.9-6.10.2026
Ovocné pyré
Libex

Ovocné pyré

200 g

0.43 €/ 200 g
21.9-4.10.2026
Lentilky
Libex

Lentilky

hex 28 · 54 g

0.44 €/ 54 g
21.9-4.10.2026
Gemerská minerálka
COOP Jednota

Gemerská minerálka

0.44 €/ 1,5 l
1.10-7.10.2026
Rajo Lakto Free
Rajo
Tesco
−32%

Rajo Lakto Free

bezlaktózový smotanový jogurt · 145 g

0.65 €0.44 €/ 145 g
30.9-6.10.2026

Sponzorované

Špagety
Lidl
−20%

Špagety

z mäkkej pšenice

0.55 €0.44 €/ 500 g
28.9-4.10.2026
Floraclys
Lidl

Floraclys

0.44 €
28.9-4.10.2026
Premium puding
Kaufland
−51%

Premium puding

rôzne druhy · 40 - 52 g

0.89 €0.44 €/ 40 - 52 g
24.9-30.9.2026
Deli
Kaufland
−25%

Deli

0.59 €0.44 €/ 35 g
24.9-30.9.2026
Minerálna voda
Kaufland
−14%

Minerálna voda

rôzne druhy

0.51 €0.44 €/ 1,5 l
24.9-30.9.2026
Müller MIX
Tesco
−51%

Müller MIX

jogurt s čokoládovými guľkami · 130 g · (1 kg = 3,38 €)

0.89 €0.44 €/ 130 g
23.9-29.9.2026
Zvolenský jogurt Grécky typ
Billa
−50%

Zvolenský jogurt Grécky typ

light, biely · 125 g

0.88 €0.44 €/ 2 ks
23.9-29.9.2026
Haribo Mega-Roulette
Billa
−50%

Haribo Mega-Roulette

cukríky · 45 g · 1 kg = 977,8 €

0.88 €0.44 €/ 45 g
23.9-29.9.2026
Lucka
Billa
−44%

Lucka

oejinská voda, bez CO2 · 1 ks 0,33 l · cena za 1 ks pri kúpe od 2 ks 1,10 €

0.79 €0.44 €/ 0,33 l
23.9-29.9.2026
Deva Orange Tyčinka
Kraj

Deva Orange Tyčinka

30 g, 20%

0.45 €/ 30 g
1.10-7.10.2026
Monte
COOP Jednota

Monte

Snack · 29 g · 30% zľava · 15,52 EUR/kg

0.45 €/ 29 g
1.10-7.10.2026
Lucka
COOP Jednota

Lucka

dojčenská voda · neprievidzská

0.45 €/ 1,5 l
1.10-7.10.2026
Mlyn Pohronský Ruskov
Tesco
−48%

Mlyn Pohronský Ruskov

múka · 1 kg

0.86 €0.45 €/ 1 kg
30.9-6.10.2026
Madeta mlieko
Billa
−62%

Madeta mlieko

trvanlivé mlieko, 1,5 %

1.19 €0.45 €/ 1 l
30.9-6.10.2026
Miva chrumky
Lidl
−18%

Miva chrumky

Miva

60 g (100 g = 0,75 €)

0.55 €0.45 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Čokoládová rulka
Lidl
−24%

Čokoládová rulka

70 g · (100 g = 0,64 €) · -23%

0.59 €0.45 €
28.9-4.10.2026
Pšeničná múka
Lidl

Pšeničná múka

1 kg · rôzne druhy

0.45 €
28.9-4.10.2026
Dr. Oetker Kypriaci prášok do pečiva
Lidl
−31%

Dr. Oetker Kypriaci prášok do pečiva

5 ks · 60 g · Rodinné balenie

0.65 €0.45 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Krušovice
Lidl

Krušovice

0,5 l · + záloh za obal 0,13 €

0.45 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026
Bravčová hlava
Klas

Bravčová hlava

0.45 €/ 1 kg
28.9-4.10.2026
Penam múka
Klas

Penam múka

Penam

Polohruhá · Hladká T 650

0.45 €/ 1 kg
28.9-4.10.2026
Milenka
Klas
−40%

Milenka

mliečna · 32 g · 1 kg = 14,00 €

0.75 €0.45 €
28.9-4.10.2026
Probia
COOP Jednota

Probia

nature 135 g · 3,33 EUR/kg

0.45 €/ 135 g
24.9-30.9.2026
Tradície kvality
COOP Jednota

Tradície kvality

150 g

0.45 €
24.9-30.9.2026
Birrell Radler
COOP Jednota

Birrell Radler

0,0% · 3 druhy · 0,5 l · + záloh za obal 0,15 €

0.45 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Rýžové chlebíčky
COOP Jednota

Rýžové chlebíčky

2 druhy · 25 g

0.45 €/ 25 g
24.9-30.9.2026
Croissant 7days
Fresh
−37%

Croissant 7days

Kakao, Lieskový orech, Jahoda, Marhuľa, Oreo 60g

0.71 €0.45 €/ 60 g
24.9-7.10.2026
BeBe Dobre ráno
Fresh
−12%

BeBe Dobre ráno

Kakao, Orieškovo-med, Kakao -30% cukru, Cereálie s mliekom 50g

0.51 €0.45 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
FRESH Perník
Fresh

FRESH Perník

Slivka, Jahoda, Marhuľa · 50 g

0.45 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
Študentská pečat
Fresh

Študentská pečat

Karamel&Crispies

0.45 €/ 38 g
24.9-7.10.2026
Jogurt
Kaufland
−55%

Jogurt

rôzne druhy · 100 - 118 g

0.99 €0.45 €/ 100 - 118 g
24.9-30.9.2026
Diabolský šalát
Kaufland
−24%

Diabolský šalát

putlový predaj · cena za 100 g

0.59 €0.45 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Černá hora
Kaufland
−27%

Černá hora

Svetlé pivo · 5 % alk. · 0,51 l · (+zlato za obal 0,13)

0.62 €0.45 €/ 0,51 l
24.9-30.9.2026
Smotanový jogurt
Kaufland
−29%

Smotanový jogurt

0.63 €0.45 €/ 150 g
24.9-30.9.2026
Pudingový Dezert
Koruna

Pudingový Dezert

so šlahačkou čokoládový, karamelový · 200 g

0.45 €/ 200 g
25.9-7.10.2026
Margot
Koruna

Margot

originál, mango / kokos

0.45 €/ 50 g
25.9-7.10.2026
Zlatíčko dojenčská
Koruna

Zlatíčko dojenčská

voda

0.45 €/ 500 ml
25.9-7.10.2026
Kaleráb
Biedronka
−43%

Kaleráb

cena za 1 ks

0.79 €0.45 €
24.9-30.9.2026
Kapsička ovocná
Biedronka

Kapsička ovocná

Vital Fresh · 100 g

0.45 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Fit kocka kvásková
Tesco

Fit kocka kvásková

0.45 €/ 70 g
23.9-29.9.2026
Hamé nátierka
Billa
−54%

Hamé nátierka

výber, rôzne druhy

0.98 €0.45 €/ 75 g
23.9-29.9.2026
Patent paradajkový pretlak
Billa
−49%

Patent paradajkový pretlak

140 g · 1 kg = 3,21 €

0.89 €0.45 €/ 140 g
23.9-29.9.2026
Miva
Billa
−22%

Miva

kukuričné chrumky, arašidové, 60 g

0.58 €0.45 €/ pack
23.9-29.9.2026
Knoppers
Libex

Knoppers

Nutbar 40 g

0.45 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Relax 100 % jablková šťava
Libex

Relax 100 % jablková šťava

0.45 €/ 300 ml
21.9-4.10.2026
Hrašková svieca
Libex

Hrašková svieca

0,33 l

0.45 €/ 0,33 l
21.9-4.10.2026
Obatzda bavorská
Kaufland

Obatzda bavorská

syrová nátierka

0.46 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Damla
Libex

Damla

karamely jahodové · 90 g

0.47 €/ 90 g
21.9-4.10.2026
Princezky
Libex

Princezky

80 g

0.47 €/ 80 g
21.9-4.10.2026
Gouda
Kaufland
−20%

Gouda

150 g · (=1 kg 6,60)

0.59 €0.47 €/ 150 g
24.9-30.9.2026
Nika
Biedronka
−51%

Nika

Termix do vrecka · kakaový · 80 g

0.95 €0.47 €/ 80 g
24.9-30.9.2026
Srdiečko jogurt
Libex

Srdiečko jogurt

125 g

0.47 €
21.9-4.10.2026
BeBe Dobré ráno
Libex

BeBe Dobré ráno

jablkové čučoriedkové · 50 g

0.47 €/ 50 g
21.9-4.10.2026
Emco Orechy
Libex

Emco Orechy

a kešu · 35 g

0.47 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Relax Exotica Kaktus
Libex

Relax Exotica Kaktus

0.47 €/ 300 ml
21.9-4.10.2026
BeBe Dobré ráno cereálie
Milk-Agro

BeBe Dobré ráno cereálie

s mliekom, Kakakom, Orieškovým medom · 50 g

0.48 €/ 50 g
23.9-6.10.2026
Lion
Libex

Lion

42 g

0.48 €/ 42 g
21.9-4.10.2026
Kofila
Libex

Kofila

biela 35 g

0.48 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Kofila
Libex

Kofila

35 g

0.48 €/ 35 g
21.9-4.10.2026
Dukat
Libex

Dukat

čokoládové 80 mm, 21,5 g

0.48 €/ 21,5 g
21.9-4.10.2026
Margot
Libex

Margot

mini 40 g

0.48 €/ 40 g
21.9-4.10.2026
Attack
Libex

Attack

oblátky citrónové 30 g

0.48 €/ 30 g
21.9-4.10.2026
Corgoň
Metro

Corgoň

0.48 €/ 500 ml
9.9-6.10.2026
Smile Gummi
Libex

Smile Gummi

Heroes · 90 g

0.48 €/ 90 g
21.9-4.10.2026
Gemerná Minerálna Voda
Kraj

Gemerná Minerálna Voda

1,5 l, tichá, perlivá, jemne perlivá

0.49 €/ 1,5 l
1.10-7.10.2026
Lipovská alebo Valašská saláma
COOP Jednota

Lipovská alebo Valašská saláma

100 g

0.49 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Kyslá smotana
COOP Jednota

Kyslá smotana

Tradícia kvalita 10% · 200 g · 2,45 EUR/kg

0.49 €/ 200 g
1.10-7.10.2026
Smotanový jogurt
COOP Jednota

Smotanový jogurt

jahodový · 145 g · 5,38 EUR/kg

0.49 €/ 145 g
1.10-7.10.2026
7 Days croissant
COOP Jednota

7 Days croissant

3 druhy · 60 g · 8,17 €/kg

0.49 €/ 60 g
1.10-7.10.2026
Rajec jemne sýtený
COOP Jednota

Rajec jemne sýtený

0.49 €/ 1,5 l
1.10-7.10.2026
Hels kvasný ocot
COOP Jednota

Hels kvasný ocot

8%

0.49 €/ 1 l
1.10-7.10.2026
Tradícia kvalita
COOP Jednota

Tradícia kvalita

Chrumky arašidové · 50 g

0.49 €/ 50 g
1.10-7.10.2026
Budís
COOP Jednota

Budís

jemne sytená

0.49 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026
Pribinaček
Tesco
−50%

Pribinaček

viac druhov, 70 g · (1 kg = 7,00 €)

0.98 €0.49 €/ 70 g
30.9-6.10.2026
Hollandia jogurt
Tesco
−27%

Hollandia jogurt

krémový s kultúrou BiFi · viac druhov, 150 g · (1 kg = 3,27 €)

0.67 €0.49 €/ 150 g
30.9-6.10.2026
Tesco mliečny ryžový dezert
Tesco
−23%

Tesco mliečny ryžový dezert

s polevou · vanilka alebo čokoláda · 200 g

0.64 €0.49 €/ 200 g
30.9-6.10.2026
Stockwell & Co. ovocný čaj
Tesco
−25%

Stockwell & Co. ovocný čaj

0.65 €0.49 €/ 40 g
30.9-6.10.2026
Corgon 10°
Tesco
−38%

Corgon 10°

plechovka · 0,55 l · (1 l = 1,44 €)

0.79 €0.49 €/ 0,55 l
30.9-6.10.2026
Staropramen
Billa
−51%

Staropramen

pilsner, 0,5 l

0.99 €0.49 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026
Donut
Billa

Donut

s jahodovou príchuťou

0.49 €/ 56 g
30.9-6.10.2026
Donut s jahodovou príchuťou
Billa

Donut s jahodovou príchuťou

0.49 €/ 56 g
30.9-6.10.2026
Eichbaum Premium
Billa
−21%

Eichbaum Premium

svetlý pivo plechovka, 0,5 l · cena za plechovku 0,62 €

0.62 €0.49 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026
Zvolený smotanový jogurt
Lidl

Zvolený smotanový jogurt

200 g, rôzne druhy (100 g = 0,28)

0.49 €
28.9-4.10.2026
Horčica plnotučná
Lidl
−35%

Horčica plnotučná

0.75 €0.49 €/ 400 g
28.9-4.10.2026
Argus 10°
Lidl
−17%

Argus 10°

0,5 l

0.59 €0.49 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026
Lahôdková cibuľka
Lidl
−38%

Lahôdková cibuľka

zväzok

0.79 €0.49 €
28.9-4.10.2026
Redkivky
Lidl
−45%

Redkivky

zväzok

0.89 €0.49 €
28.9-4.10.2026
Sklenené rezance
Lidl

Sklenené rezance

0.49 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Cibuľa zlatá
Klas

Cibuľa zlatá

voľná · 1 kg = 0,49 €

0.49 €/ 1 kg
28.9-4.10.2026
Kaleráb
Klas

Kaleráb

1 ks · 1 kg = 0,49 €

0.49 €/ 1 ks
28.9-4.10.2026
Tami Pata
Klas
−29%

Tami Pata

Tvarohová pena · 70 g · 29% zľava

0.69 €0.49 €/ 70 g
28.9-4.10.2026
Minit Rolka
Klas
−30%

Minit Rolka

čokoládová

0.70 €0.49 €/ 50 g
28.9-4.10.2026
Klas Smotana kyslá
Klas
−26%

Klas Smotana kyslá

20% · 175 g

0.66 €0.49 €/ 175 g
28.9-4.10.2026
Coleslaw šalát
Klas

Coleslaw šalát

1 kg = 4,90 €

0.49 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Haribo
Klas
−42%

Haribo

Mega Roulette · 45 g · 1 kg = 10,89 €

0.85 €0.49 €
28.9-4.10.2026
Dr. Ensa Arašidy
Klas

Dr. Ensa Arašidy

pražené soľené, nesolené · 100 g · 1 kg = 4,90 €

0.49 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Kahanec
Teta drogérie

Kahanec

WP, 1 000 g

0.49 €/ 1000 g
28.9-7.10.2026
Ipelskä klobása
COOP Jednota

Ipelskä klobása

100 g · 4,90 EUR/kg

0.49 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Zora
COOP Jednota

Zora

sójevé rezy 50 g · 9,80 €/kg

0.49 €/ 50 g
24.9-30.9.2026
Parafínová náplň do náhradného kahanca
COOP Jednota

Parafínová náplň do náhradného kahanca

0.49 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Pepe
COOP Jednota

Pepe

rašidové chrumky · XXL · 125 g · jednotková cena 3,92 EUR/kg

0.49 €/ 125 g
24.9-30.9.2026
Pečené kura
COOP Jednota

Pečené kura

korenené soľ · 30 g · 2,93 EUR/kg

0.49 €/ 30 g
24.9-30.9.2026
Kakaové rezy
Fresh
−35%

Kakaové rezy

Originál, Extra kakao, Coko-Banán · 50 g

0.75 €0.49 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
Kostički
Fresh
−48%

Kostički

Čokoparta · 107 g, Barvič, Sladkáč · 109 g

0.95 €0.49 €/ 107 g
24.9-7.10.2026
Tyčinka Cini Minis
Fresh
−31%

Tyčinka Cini Minis

Nestlé, Nesquik, Chocapic, Lion 25g, Nesquik jahoda 23,5g

0.71 €0.49 €/ 25 g, 23,5 g
24.9-7.10.2026
Gemerka
Fresh
−29%

Gemerka

Perlivá, Jemne perlivá · 2 l · 0,15 € záloh za obal

0.69 €0.49 €/ 2 l
24.9-7.10.2026
Čokoládová tyčinka
Kaufland
−42%

Čokoládová tyčinka

rôzne druhy · 34 - 49 g

0.85 €0.49 €/ 34 - 49 g
24.9-30.9.2026
Paradajky cherry strapcové
Kaufland
−29%

Paradajky cherry strapcové

100 g balenie · (1 kg = 4,90 €)

0.69 €0.49 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Hotdog
Kaufland
−16%

Hotdog

99 g (~1 kg 4,95)

0.58 €0.49 €/ 99 g
24.9-30.9.2026
Donut Marshmallows
Kaufland
−25%

Donut Marshmallows

58 g (~1 kg 8,45)

0.65 €0.49 €/ 58 g
24.9-30.9.2026
Bagel
Kaufland

Bagel

s cesnakom · 80 g · (=1 kg 6,13)

0.49 €/ 80 g
24.9-30.9.2026
Cornies
Kaufland

Cornies

Racio

kukuričné chlebíčky · rôzne druhy

0.49 €/ 115 g
24.9-30.9.2026
Dezert
Rajo
Kaufland

Dezert

z kyslej smotany · rôzne druhy

0.49 €/ 140 g
24.9-30.9.2026

Sponzorované

Saris
Kaufland
−29%

Saris

svetlé pivo 10 %

0.69 €0.49 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
7 Days
Koruna

7 Days

croissant vanilkový s Oreo, kakaový, jahodový

0.49 €/ 60 g
25.9-7.10.2026
Gemerka
Koruna

Gemerka

jemne perlivá · 2 l

0.49 €/ 2 l
25.9-7.10.2026
Tiger
Koruna

Tiger

Energetický nápoj · 250 ml

0.49 €/ 250 ml
25.9-7.10.2026
Cukríky Krówki s Kaszubskim maslom
Biedronka

Cukríky Krówki s Kaszubskim maslom

0.49 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Želé cukríky plnené citrón/višňa Hop Siúp
Biedronka

Želé cukríky plnené citrón/višňa Hop Siúp

0.49 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Ježíky
Biedronka

Ježíky

Sušienky classic/kokos

0.49 €/ 30 g
24.9-30.9.2026
Perlage Cisowianka
Biedronka

Perlage Cisowianka

minerálna voda

0.49 €/ 0,7 l
24.9-30.9.2026
Hollandia
Biedronka
−27%

Hollandia

jogurt biely 0 % tuku · vysoký obsah bielkovín · 380 g

0.67 €0.49 €/ 380 g
24.9-30.9.2026
dr Gerard
Biedronka

dr Gerard

Oblátka kakaová Master Piece · 28,6 g

0.49 €/ 28,6 g
24.9-30.9.2026
Belin
Biedronka
−25%

Belin

Čaj ovocný rôzne druhy · 40 g

0.65 €0.49 €/ 40 g
24.9-30.9.2026
Tyčinky so syrom a soľou
Biedronka
−51%

Tyčinky so syrom a soľou

Havlík

original · 90 g

0.99 €0.49 €/ 90 g
24.9-30.9.2026
Pivo svietlé ležiak 11° RychŇár
Biedronka
−38%

Pivo svietlé ležiak 11° RychŇár

0.79 €0.49 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Kukuríčne chrumky nesolené
Biedronka

Kukuríčne chrumky nesolené

Pan Krúpka · 50 g

0.49 €/ 50 g
24.9-30.9.2026
Smädný Mních
Tesco
−40%

Smädný Mních

konzumné · plechovka · 0,5 l

0.81 €0.49 €/ 0,5 l
23.9-29.9.2026
Tiger slaná žemľa k pivu
Tesco
−17%

Tiger slaná žemľa k pivu

80 g · (1 kg = 6,13) · -16%

0.59 €0.49 €/ 80 g
23.9-29.9.2026
Jogobella Lactose Free
Tesco
−29%

Jogobella Lactose Free

jogurt · 150 g

0.69 €0.49 €
23.9-29.9.2026
Jogurt slivka
Milk-Agro

Jogurt slivka

Jogurty · 150 g

0.49 €/ 150 g
23.9-6.10.2026
Jogurt kokos malina
Milk-Agro

Jogurt kokos malina

Jogurty · 150 g

0.49 €/ 150 g
23.9-6.10.2026
Jogurt broskyňa
Milk-Agro

Jogurt broskyňa

Jogurty · 150 g

0.49 €/ 150 g
23.9-6.10.2026
Jogurt bezlaktózový biely
Milk-Agro

Jogurt bezlaktózový biely

0.49 €/ 150 g
23.9-6.10.2026
Lupačka
Milk-Agro

Lupačka

cena za 80 g

0.49 €/ 80 g
23.9-6.10.2026
Oblátka čokoládová
Milk-Agro

Oblátka čokoládová

Chocodorra

0.49 €/ 34 g
23.9-6.10.2026
Zvolenský jogurt grécky čoko-kokos
Libex

Zvolenský jogurt grécky čoko-kokos

0.49 €/ 125 g
21.9-4.10.2026
Zvolenský jogurt grécky broskyňa-mango
Libex

Zvolenský jogurt grécky broskyňa-mango

0.49 €/ 125 g
21.9-4.10.2026
Zvolenský jogurt grécky jahoda
Libex

Zvolenský jogurt grécky jahoda

0.49 €/ 125 g
21.9-4.10.2026
Zvolenský jogurt grécky stracciatella
Libex

Zvolenský jogurt grécky stracciatella

0.49 €/ 125 g
21.9-4.10.2026
Zvolenský jogurt grécky ananás s kokosom
Libex

Zvolenský jogurt grécky ananás s kokosom

0.49 €/ 125 g
21.9-4.10.2026
Zott Jogobella
Terno

Zott Jogobella

150 g, Mascarpone, Panna Cotta, Delaktizovaná

0.49 €/ 150 g
7.9-4.10.2026
Vitana Poctivé polievky
Terno

Vitana Poctivé polievky

82 - 97 g, vybrané druhy · 1 kg = 16,463 €

0.49 €/ 82 - 97 g
7.9-4.10.2026
Lipánek Maxi Kakao
Libex

Lipánek Maxi Kakao

130 g

0.49 €/ 130 g
21.9-4.10.2026
Lipánek Maxi Vanilka
Libex

Lipánek Maxi Vanilka

130 g

0.49 €/ 130 g
21.9-4.10.2026
Ryža
Klas
−47%

Ryža

milená · 200 g · 47% zľava

0.95 €0.50 €/ 200 g
28.9-4.10.2026
Omira Milch
Klas
−40%

Omira Milch

Swirl Dessert · Čokoládový · 150 g

0.83 €0.50 €/ 150 g
28.9-4.10.2026
Nika
Klas
−40%

Nika

Tvarohový krém · Kakao · 80 g

0.83 €0.50 €/ 80 g
28.9-4.10.2026
Šiška s jahodovou náplňou
COOP Jednota

Šiška s jahodovou náplňou

65 g · jednotková cena 7,69 EUR/kg

0.50 €/ 65 g
24.9-30.9.2026
Ovsené desiata s jahodami
Libex

Ovsené desiata s jahodami

200 g

0.51 €/ 200 g
21.9-4.10.2026
Detské vlhčené obrúsky
Lidl

Detské vlhčené obrúsky

72 kusov · 1 obrúšok = 0,01 €

0.52 €
28.9-4.10.2026
Vrece na odpad
Kaufland

Vrece na odpad

10 kusov · (~1 kus = 0,05 €)

0.52 €/ 10 kusov
24.9-30.9.2026
Koruna
Koruna

Koruna

čaj zelený · 30 g

0.52 €/ 30 g
25.9-7.10.2026
Rajo Brejky ochutené
Rajo
Tesco

Rajo Brejky ochutené

viac druhov, 250 ml, (1 l = 3,08 €)

0.52 €/ 250 ml
23.9-29.9.2026

Sponzorované

Kúsky tvarohu Protein marhuľa
Libex

Kúsky tvarohu Protein marhuľa

0.52 €/ 150 g
21.9-4.10.2026
Relax Melón
Libex

Relax Melón

0.52 €/ 250 ml
21.9-4.10.2026
Kiwi
Metro

Kiwi

bal.: kartón 30 ks · cena za 1 ks pri kúpe celého kartónu

0.52 €/ 0,62 €
9.9-6.10.2026
Zlatý Bažant
Metro

Zlatý Bažant

radler citrón

0.52 €/ 500 ml
9.9-6.10.2026
Pedro
Libex

Pedro

hamburger · 80 g

0.53 €/ 80 g
21.9-4.10.2026
TUC
Libex

TUC

Bake Rolls slané · 80 g

0.53 €/ 80 g
21.9-4.10.2026
Budvar
COOP Jednota

Budvar

0,5 l · jednotková cena 1,06 EUR/l

0.53 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026
Milko grécky jogurt
Tesco
−23%

Milko grécky jogurt

viac druhov, 140 g (1 kg = 3,79)

0.69 €0.53 €/ 140 g
30.9-6.10.2026
Pedro
Libex

Pedro

komprimát · Mix 150 · 66 g

0.54 €/ 66 g
21.9-4.10.2026
Kyslá smotana Zvolenská
Libex

Kyslá smotana Zvolenská

160 g

0.54 €/ 160 g
21.9-4.10.2026
Cibuľa
Tesco
−39%

Cibuľa

voľný predaj, 1 kg

0.89 €0.54 €/ 1 kg
30.9-6.10.2026
Velkopopovický Kozel 10°
Tesco
−36%

Velkopopovický Kozel 10°

plechovka · 0,5 l · (1 l = 1,08 €)

0.85 €0.54 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026
Bujón
Kaufland
−50%

Bujón

rôzne druhy · 60 g

1.09 €0.54 €/ 60 g
24.9-30.9.2026
Krušovice
Kaufland
−21%

Krušovice

svetlý ležiak 10 %

0.68 €0.54 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Student'ská pečat
Libex

Student'ská pečat

bublinky karamel 36

0.54 €/ 36 g
21.9-4.10.2026
Dibeta Oblátka
Kraj

Dibeta Oblátka

1 kg · 16,875 €/kg

0.54 €/ 1 ks
28.9-15.10.2026
Dr. Ensa
Libex

Dr. Ensa

arašídy · Mliečne čokolády 100 g

0.55 €/ 100 g
21.9-4.10.2026
Zvolenský smotaný
Kraj
−44%

Zvolenský smotaný

16 % · 180 g · 1 kg = 3,056 €

0.99 €0.55 €/ 180 g
1.10-7.10.2026
Donut škoricový s jablkovou náplňou
Kraj

Donut škoricový s jablkovou náplňou

0.55 €/ 65 g
1.10-7.10.2026
Junior Smejk
COOP Jednota

Junior Smejk

250 g · 2,20 EUR/kg

0.55 €/ 250 g
1.10-7.10.2026
Mliečna krupica
COOP Jednota

Mliečna krupica

viac druhov 130 g · 4,23 EUR/kg

0.55 €
1.10-7.10.2026
Paradajky sušené
COOP Jednota

Paradajky sušené

2 druhy korenici príprava

0.55 €/ 15 g
1.10-7.10.2026
Opavia BeBe
Tesco
−37%

Opavia BeBe

dobré ráno, 50 g

0.87 €0.55 €/ 50 g
30.9-6.10.2026
Uhorka šalátová
Tesco
−44%

Uhorka šalátová

0.99 €0.55 €/ 1 ks
30.9-6.10.2026
Špaldová bageta
Billa

Špaldová bageta

0.55 €/ 123 g
30.9-6.10.2026
Pribináček
Billa
−44%

Pribináček

smotanovo-tvarohový dezert · rôzne príchute · 70 g

0.99 €0.55 €/ 70 g
30.9-6.10.2026
Ovko
Billa

Ovko

ovocná detská výživa · vybrané druhy

0.55 €/ 190 g
30.9-6.10.2026
Rožok
Lidl
−30%

Rožok

s vlašskými orechmi · 80 g · (100 g = 0,69)

0.79 €0.55 €/ 80 g
28.9-4.10.2026
Rajo bezlaktózový jogurt
Rajo
Lidl
−15%

Rajo bezlaktózový jogurt

145 g · biely · 100 g = 0,38 €

0.65 €0.55 €/ 145 g
28.9-4.10.2026

Sponzorované

Cibuľa
Lidl
−30%

Cibuľa

1 kg balenie

0.79 €0.55 €/ 1 kg
28.9-4.10.2026
Dr. Oetker Vanilínový cukor
Lidl
−30%

Dr. Oetker Vanilínový cukor

5 ks · 20 g · Rodinné balenie

0.79 €0.55 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Fit Pohánková/Ryžová kaša
Lidl
−20%

Fit Pohánková/Ryžová kaša

60 g · rôzne druhy · (100 g = 0,92)

0.69 €0.55 €/ 60 g
28.9-4.10.2026
Staropramen 12°
Lidl

Staropramen 12°

0,5 l · + záloh za obal 0,13 €

0.55 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026
Šariš
Lidl

Šariš

0,5 l · + záloh za obal 0,15 €

0.55 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026
Budvar
COOP Jednota

Budvar

0,5 l · 1,10 EUR/l

0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Tradícia kvalita
COOP Jednota

Tradícia kvalita

Jogurt s čokoládovým drobím · 2 druhy

0.55 €/ 135 g
24.9-30.9.2026
Kávenky
Fresh
−27%

Kávenky

Originál, Arabica, Cappuccino 50g

0.75 €0.55 €/ 50 g
24.9-7.10.2026
Cibuľa lahôdková
Kaufland

Cibuľa lahôdková

0.55 €/ 1 zväzok
24.9-30.9.2026
Cibuľa červená
Kaufland

Cibuľa červená

500 g balenie · -30%

0.55 €/ 500 g
24.9-30.9.2026
Špekáčky
Kaufland
−20%

Špekáčky

polutný predaj · 100 g z vyrobených zo 111 g mäsa

0.69 €0.55 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Twist and drink
Koruna

Twist and drink

malina, cola - pomaranč

0.55 €/ 200 ml
25.9-7.10.2026
Mattoni
Koruna

Mattoni

jemne perlivá · 1,5 l

0.55 €/ 1,5 l
25.9-7.10.2026
Minerálna voda perlivá Mattoni
Biedronka
−30%

Minerálna voda perlivá Mattoni

1,5 l · + záloh: 0,15 €

0.79 €0.55 €/ 1,5 l
24.9-30.9.2026
Pivo Smädny Mních
Biedronka
−32%

Pivo Smädny Mních

0.81 €0.55 €/ 0,51 l
24.9-30.9.2026
Pivo 5,5 % Prem
Biedronka
−20%

Pivo 5,5 % Prem

0.69 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Pivo svietlé výčapné 10° Litovel
Biedronka
−42%

Pivo svietlé výčapné 10° Litovel

0.95 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Nealkoholické pivo rôzne druhy Refresh
Biedronka
−44%

Nealkoholické pivo rôzne druhy Refresh

0.99 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Radler citrón 0,0 % Zlatý Bažant
Biedronka
−42%

Radler citrón 0,0 % Zlatý Bažant

0.95 €0.55 €/ 0,33 l
24.9-30.9.2026
Zlatý Bažant 0,0%
Biedronka
−42%

Zlatý Bažant 0,0%

0.95 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Prikrpr marhuľa
Biedronka

Prikrpr marhuľa

Hello · 190 g

0.55 €/ 190 g
24.9-30.9.2026
Maggi instantná polievka
Tesco

Maggi instantná polievka

viac druhov · 12–23 g

0.32 €0.55 €/ 12–23 g
23.9-29.9.2026
Pribináček
Billa

Pribináček

smotanovo-tvarohový dezert · 70 g · XXL PONUKA

0.55 €/ 70 g
23.9-29.9.2026
Cukrík Boo
Milk-Agro

Cukrík Boo

0.55 €/ 60 g
23.9-6.10.2026
Krušovice
Terno

Krušovice

0.55 €/ 0,33 l
7.9-4.10.2026
Zlatý Bažant
Terno

Zlatý Bažant

0.55 €/ 0,33 l
7.9-4.10.2026
Staropramen
Metro

Staropramen

svetlý ležiak · 24–330 ml · cena za 330 ml

0.55 €/ 330 ml
9.9-6.10.2026
BUDÍS MINERÁLNA VODA NEOCHUTENÁ
Kraj
−20%

BUDÍS MINERÁLNA VODA NEOCHUTENÁ

1,5 l · perlivá, jemne perlivá

0.69 €0.55 €/ 1,5 l
28.9-15.10.2026
Cessé bezvaječné cestoviny
Libex

Cessé bezvaječné cestoviny

400 g

0.56 €/ 400 g
21.9-4.10.2026
Bageta s cesnakovým maslom
Kaufland
−20%

Bageta s cesnakovým maslom

155 g · (=1 kg 3,61)

0.70 €0.56 €/ 155 g
24.9-30.9.2026
Krušovice
Metro

Krušovice

0.56 €/ 500 ml
9.9-6.10.2026
Zlatý Bažant 12°
Metro

Zlatý Bažant 12°

ležák · 24–330 ml · cena za 330 ml

0.56 €/ 330 ml
9.9-6.10.2026
Termix pistácia
Libex

Termix pistácia

90 g

0.57 €/ 90 g
21.9-4.10.2026
Milka croissant
Libex

Milka croissant

Milka

čokoládová náplň · príchuť 50 g

0.57 €/ 50 g
21.9-4.10.2026
Pat & Mat
Libex

Pat & Mat

Chrumky arašídy · 50 g

0.57 €/ 50 g
21.9-4.10.2026
Paradajkové pyré
Kaufland
−17%

Paradajkové pyré

500 g · (1 kg = 1,14 €)

0.69 €0.57 €/ 500 g
24.9-30.9.2026
Tvaroh polotučný
Libex

Tvaroh polotučný

250 g

0.58 €/ 250 g
21.9-4.10.2026
Rajec Pramenitá voda
Lidl

Rajec Pramenitá voda

1,5 l · rôzne druhy

0.58 €/ 1.5 l
28.9-4.10.2026
Milo
Klas

Milo

0.58 €/ 50 g
28.9-4.10.2026
Lentilky Hexa
Libex

Lentilky Hexa

Hexa 34 g · 72 g

0.58 €/ 72 g
21.9-4.10.2026
Uhorka šalátová
Kraj
−40%

Uhorka šalátová

0.99 €0.59 €/ 1 ks
1.10-7.10.2026
Krušovice
Kraj
−32%

Krušovice

pivo

0.87 €0.59 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026
Zora Sójové Rezy
Kraj

Zora Sójové Rezy

50 g, 1 kg = 11,80 €

0.59 €/ 50 g
1.10-7.10.2026
Chlebíčková šunka
COOP Jednota

Chlebíčková šunka

100 g · jednotková cena 5,90 EUR/kg

0.59 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Kapusta biela
COOP Jednota

Kapusta biela

1 kg · jednotková cena 0,59 EUR/Kg

0.59 €/ 1 kg
1.10-7.10.2026
Mila
COOP Jednota

Mila

oblátka · 50 g · 11,80 €/kg

0.59 €/ 50 g
1.10-7.10.2026
Banán
COOP Jednota

Banán

v čokolade · 40 g · 14,75 €/kg

0.59 €/ 40 g
1.10-7.10.2026
Lentilky
COOP Jednota

Lentilky

28 g · 21,07 €/kg

0.59 €/ 28 g
1.10-7.10.2026
Karpatký blok
COOP Jednota

Karpatký blok

45% · 100 g · jednotková cena 5,90 EUR/kg

0.59 €/ 100 g
1.10-7.10.2026
Zvolenský kefírový jogurt
COOP Jednota

Zvolenský kefírový jogurt

250 g · 3,39 EUR/kg

0.59 €/ 250 g
1.10-7.10.2026
Carpathia polievka
COOP Jednota

Carpathia polievka

2 druhy od 42 g do 49 g

0.59 €
1.10-7.10.2026
Repa červená
Tesco
−40%

Repa červená

0.99 €0.59 €/ 1 kg
30.9-6.10.2026
Uhrka šalátová
Billa
−34%

Uhrka šalátová

1 ks

0.89 €0.59 €/ 1 ks
30.9-6.10.2026
Uhorka šalátová
Billa
−34%

Uhorka šalátová

1 ks

0.89 €0.59 €/ 1 ks
30.9-6.10.2026
Milko Super High Protein
Billa
−33%

Milko Super High Protein

biely, 150 g

0.88 €0.59 €/ 150 g
30.9-6.10.2026
Pepe chrumky
Billa

Pepe chrumky

arazídový · 125 g · XXL

0.59 €/ 125 g
30.9-6.10.2026
Zlatý Bažant
Billa
−27%

Zlatý Bažant

svetlé pivo · 0,5 l

0.81 €0.59 €/ od 6 ks
30.9-6.10.2026
Budvar pivo 10°
Lidl

Budvar pivo 10°

0.59 €/ 0,568 l
28.9-4.10.2026
Dojčenská výživa
Lidl
−14%

Dojčenská výživa

0.69 €0.59 €/ 120 g
28.9-4.10.2026
Calzone kapsa
Lidl

Calzone kapsa

88 g · (100 g = 0,67 €)

0.59 €/ 88 g
28.9-4.10.2026
Steiger radler
Lidl

Steiger radler

0,5 l · nealkoholické pivo · rôzne druhy

0.59 €
28.9-4.10.2026
Uhorčík
Klas

Uhorčík

voľný · 1 kg = 0,59 €

0.59 €/ 1 ks
28.9-4.10.2026
Skyr jogurt 0%
Klas

Skyr jogurt 0%

3 druhy · 130 g

0.59 €/ 130 g
28.9-4.10.2026
Koro nátierka
Klas

Koro nátierka

sýrvo s medvedím cesnakom · 1 kg = 5,90 €

0.59 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Cukrová výživa
Klas

Cukrová výživa

Hello

v kapsičke 100 g · všetky druhy

0.59 €/ 100 g
28.9-4.10.2026
Sedita Lina
Klas

Sedita Lina

Mliečna, Horčica · 50 g · 1 kg = 11,80 €

0.59 €
28.9-4.10.2026
Namex Pepe
Klas

Namex Pepe

chrumky arašidové · 125 g · 1 kg = 4,72 €

0.59 €/ 125 g
28.9-4.10.2026
Fripsy
Klas

Fripsy

Chipsy Sticks · 50 g · 1 kg = 18,00 €

0.59 €/ 50 g
28.9-4.10.2026
VIX
Teta drogérie

VIX

kokosová tyčinka · 30 g

0.59 €/ 30 g
28.9-7.10.2026
Fígy čerstvé
COOP Jednota

Fígy čerstvé

1 ks

0.59 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Dezert s príchutou
COOP Jednota

Dezert s príchutou

čokoláda, vanilka 150 g · 3,93 EUR/kg

0.59 €
24.9-30.9.2026
Siesta
COOP Jednota

Siesta

oblátka 45 g · 11,63 €/kg

0.59 €/ 45 g
24.9-30.9.2026
Tradičná kvalita Energetický nápoj
COOP Jednota

Tradičná kvalita Energetický nápoj

0.59 €/ 250 ml
24.9-30.9.2026
Šariš 10
COOP Jednota

Šariš 10

0.59 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026
Hell
Fresh
−34%

Hell

White Peach Zero, Original · 0,25 l

0.89 €0.59 €/ 0,25 l
24.9-7.10.2026
HELL
Fresh
−34%

HELL

Energy drink · 250 ml

0.89 €0.59 €/ 0,25 l
24.9-7.10.2026
Touštový nárez
Fresh

Touštový nárez

10% · 5,900 €/kg

0.59 €/ 100 g
24.9-7.10.2026
FRESH kyslá smotana
Fresh

FRESH kyslá smotana

12% · 200 g

0.59 €/ 200 g
24.9-7.10.2026
Krúpy
Fresh

Krúpy

FRESH

jačmenné obredné · 500 g

0.59 €/ 500 g
24.9-7.10.2026
Zeleninová zmes
Fresh
−25%

Zeleninová zmes

hlbokozmrazená · 300 g

0.79 €0.59 €/ 300 g
24.9-7.10.2026
Zeleninová zmes s kukuricou
Fresh
−25%

Zeleninová zmes s kukuricou

hlbokozmrazená · 300 g

0.79 €0.59 €/ 300 g
24.9-7.10.2026
Jarná zmes
Fresh
−25%

Jarná zmes

hlbokozmrazená · 300 g

0.79 €0.59 €/ 300 g
24.9-7.10.2026
FRESH Arašidy
Fresh

FRESH Arašidy

lúpané, pražené, solené 100g

0.59 €/ 100 g
24.9-7.10.2026
Zlatý Bažant
Fresh
−34%

Zlatý Bažant

10% · 0,5 l · + 0,15 € záloh za obal

0.89 €0.59 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026
Šariš
Fresh
−32%

Šariš

10% · 0,5 l · + 0,15 € záloh za obal

0.87 €0.59 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026
Čokoládová rolka
Kaufland
−16%

Čokoládová rolka

1 ks · (=1 kg 6,71)

0.70 €0.59 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Mozzarella
Kaufland

Mozzarella

200 g · pevný podiel · (~1 kg = 3,75 €)

0.59 €/ 125 g
24.9-30.9.2026
Pór
Kaufland

Pór

1 kus · -40%

0.59 €/ 1 ks
24.9-30.9.2026
Želé cukrovinka
Kaufland
−50%

Želé cukrovinka

rôzne druhy · 70 - 80 g

1.19 €0.59 €/ 70 - 80 g
24.9-30.9.2026
Mliečné dezerty
Kaufland
−21%

Mliečné dezerty

rôzne druhy

0.75 €0.59 €/ 150 g
24.9-30.9.2026
Zvolenský jogurt grécky
Koruna

Zvolenský jogurt grécky

broskyňa-mango, jahoda, ananás s kokosom · 125 g

0.59 €/ 125 g
25.9-7.10.2026
Siesta
Koruna

Siesta

kakaová v horkej, mliečnej čokoláde

0.59 €/ 45 g
25.9-7.10.2026
BeBe
Koruna

BeBe

Dobré ráno · Namáčko · čokoláda · 50 g

0.59 €/ 50 g
25.9-7.10.2026
Nové korenie celý
Koruna

Nové korenie celý

0.59 €/ 15 g
25.9-7.10.2026
Corgoň
Koruna

Corgoň

svetlé 10° · 500 ml + 50 ml

0.59 €/ 500 ml
25.9-7.10.2026
Zlatý Bažant
Koruna

Zlatý Bažant

svetlé 10% · 0,5 l

0.59 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026
Pivo Šariš
Koruna

Pivo Šariš

10° výčapné svetlé · 0,5 l

0.59 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026
Bohemilk
Biedronka
−34%

Bohemilk

jogurt jahoda 3 % · 150 g

0.89 €0.59 €/ 150 g
24.9-30.9.2026
Monte
Biedronka
−40%

Monte

Mliečný dezert · s čokoládovým dražé · 70 g

0.99 €0.59 €/ 70 g
24.9-30.9.2026
Tavený syr Delikate
Biedronka
−25%

Tavený syr Delikate

v škrievku · 100 g

0.79 €0.59 €/ 100 g
24.9-30.9.2026
Vinica
Biedronka
−14%

Vinica

Mrazená zmes zeleninová s kukuricou · 350 g

0.69 €0.59 €/ 350 g
24.9-30.9.2026
Strana 1 z 9 • Zobrazené 1-500 z 4 481 produktov