Teta drogérie

Teta drogérie leták a akcie

Aktuálny Teta drogérie leták a akcie tento týždeň na KdeJeAkcia.sk. Prehľad 143 produktov v akcii z letákov Teta drogérie — denne aktualizované.

Hľadáte Teta drogérie leták alebo akcie tento týždeň? Tu nájdete kompletný prehľad akciových cien aj priamy odkaz na aktuálny leták s jednotlivými stránkami.

Otvoriť aktuálny Teta drogérie leták(28. 9. – 7. 10. 2026)

Aktualizované: utorok 29. septembra 2026

143
produktov v akcii
1
aktívnych letákov
-6%
priemerná zľava
do 7. októbra 2026
platnosť akcií

Všetky produkty v akcii

Energy pet
Teta drogérie

Energy pet

kapsička pre mačku · 100 g · 8,00 €/kg

0.39 €0.39 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Kahanec
Teta drogérie

Kahanec

WP, 1 000 g

0.49 €/ 1000 g
28.9-7.10.2026
VIX
Teta drogérie

VIX

kokosová tyčinka · 30 g

0.59 €/ 30 g
28.9-7.10.2026
Happy Mimi
Teta drogérie

Happy Mimi

BIO, ovocný príkrm

0.69 €/ 90 g
28.9-7.10.2026
Hello
Teta drogérie

Hello

ovocná kapsička · 200 g

0.79 €/ 200 g
28.9-7.10.2026
Kubík
Teta drogérie

Kubík

nesýtený nápoj · 500 ml

0.89 €/ 500 ml
28.9-7.10.2026
Energy pet
Teta drogérie

Energy pet

konzerva pre mačky · 415 g · 2,14 €/kg

0.89 €0.89 €/ 415 g
28.9-7.10.2026
Tropicks
Teta drogérie

Tropicks

100 % ovocná rolka · 27 g

0.99 €/ 27 g
28.9-7.10.2026
BioSaurus
Teta drogérie

BioSaurus

krekry · 50 g

0.99 €/ 50 g
28.9-7.10.2026
Bombus
Teta drogérie

Bombus

ovocné kocky · 30 g

0.99 €/ 30 g
28.9-7.10.2026
Kahanec
Teta drogérie

Kahanec

W2 bez krytu, 4 x 40 g

0.99 €/ 160 g
28.9-7.10.2026
Q-Power
Teta drogérie

Q-Power

osviežovač vzduchu 2v1, 150 ml

0.99 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Sirios Herb
Teta drogérie
−28%

Sirios Herb

tekuté mydlo · 500 ml · s antimikrobiálnym účinkom

1.79 €1.29 €/ 500 ml
28.9-7.10.2026
Happy Mimi
Teta drogérie

Happy Mimi

mliečne detské sušené

1.29 €/ 120 g
28.9-7.10.2026
HiPP
Teta drogérie

HiPP

ovocná kapsička · 100 g

1.29 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Energy pet
Teta drogérie
−44%

Energy pet

psíkovité pre psy · 120 g · 10,75 €/kg

2.29 €1.29 €/ 120 g
28.9-7.10.2026
Happy Kids
Teta drogérie

Happy Kids

10 x 10 ks

1.29 €/ 100 ks
28.9-7.10.2026
Friskies
Teta drogérie
−17%

Friskies

Funtastix krmivo pre psov · 175 g · 10,23 €/kg

1.79 €1.49 €/ 175 g
28.9-7.10.2026
Q-Soft
Teta drogérie

Q-Soft

recyklované 3-vrstvové hygienické vreckovky, 80 ks

1.49 €/ 80 ks
28.9-7.10.2026
Q-Soft
Teta drogérie

Q-Soft

vlhčené toaletné papier, 60 ks

1.49 €/ 60 ks
28.9-7.10.2026
Q-Clean
Teta drogérie

Q-Clean

vlhčené utierky, 50 ks

1.49 €/ 50 ks
28.9-7.10.2026
Snatt's
Teta drogérie

Snatt's

chlieb s príchuťou cesnak · 120 g

1.69 €/ 120 g
28.9-7.10.2026
Fa
Teta drogérie

Fa

antiperspirant, 150 ml

1.99 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Colgate
Teta drogérie
−16%

Colgate

Advanced White · zubná pasta

2.36 €1.99 €/ 75 ml
28.9-7.10.2026
Hami
Teta drogérie

Hami

príkrm · 250 g

1.99 €/ 250 g
28.9-7.10.2026
Najtelo
Teta drogérie
−26%

Najtelo

Epsomská soľ · 1 kg · Najnižšia cena za 30 dní 2,69 €

2.69 €1.99 €/ 1 kg
28.9-7.10.2026
Energy pet
Teta drogérie

Energy pet

hovädzie tyčinky · 75 g · 26,63 €/kg

1.99 €1.99 €/ 75 g
28.9-7.10.2026
Palmolive
Teta drogérie
−22%

Palmolive

tekuté mydlo · 300 ml

2.69 €2.09 €/ 300 ml
28.9-7.10.2026
Allnature
Teta drogérie

Allnature

ovocie sušené · maracujá · 30 g

2.19 €/ 30 g
28.9-7.10.2026
Felix
Teta drogérie
−50%

Felix

Fantastic · 4 x 85 g · 6,44 €/kg

4.39 €2.19 €/ 4 x 85 g
28.9-7.10.2026
GEM
Teta drogérie

GEM

pohlcovač vlhkosti · 400 ml

2.19 €/ 400 ml
28.9-7.10.2026
Bref
Teta drogérie
−25%

Bref

Power Active WC gél · 750 ml

2.92 €2.19 €/ 750 ml
28.9-7.10.2026
Indulona
Teta drogérie
−27%

Indulona

tekuté mydlo · 250 ml

3.29 €2.39 €/ 250 ml
28.9-7.10.2026
Domestos
Teta drogérie

Domestos

Domestos

čistiaci prostriedok · výkonná formula

2.49 €/ 750 ml
28.9-7.10.2026
Tip Line
Teta drogérie

Tip Line

deodorant, 150 ml · antiperspirant na noc, 150 ml

2.49 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
MôoYam
Teta drogérie

MôoYam

Bio Collagen, pleťová maska · 1 ks · Najnižšia cena za 30 dní 4,99€

2.49 €
28.9-7.10.2026
Fa
Teta drogérie
−19%

Fa

sprchovací gél · 400 ml

3.09 €2.49 €/ 400 ml
28.9-7.10.2026
Happy Kids
Teta drogérie
−17%

Happy Kids

pena do kúpeľa

2.99 €2.49 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Happy Kids
Teta drogérie

Happy Kids

šumivá bomba do kúpeľa

2.49 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Kahanec
Teta drogérie
−17%

Kahanec

sklo · LA 556, LA 569

2.99 €2.49 €
28.9-7.10.2026
Indulona
Teta drogérie
−24%

Indulona

tekuté mydlo · 500 ml

3.39 €2.59 €/ 500 ml
28.9-7.10.2026
Miss Sporty Perfect to Last 10H
Teta drogérie
−26%

Miss Sporty Perfect to Last 10H

púder · 10 g · najnižšia cena za 30 dní

3.59 €2.66 €/ 10 g
28.9-7.10.2026
Alpa
Teta drogérie
−23%

Alpa

masážna emulzia · 210 ml

3.49 €2.69 €/ 210 ml
28.9-7.10.2026
Pedigree
Teta drogérie
−10%

Pedigree

Dentastix · 180 g · 16,61 €/kg

2.99 €2.69 €/ 180 g
28.9-7.10.2026
Q-Power
Teta drogérie

Q-Power

WC gél · 38 pracích dávok · 0,07 €/pracia dávka

2.69 €/ 1 ks
28.9-7.10.2026
Azurit
Teta drogérie
−23%

Azurit

avivážny prostriedok · 38 pracích dávok · 0,07 €/pracia dávka

3.49 €2.69 €/ 1 l
28.9-7.10.2026
Allnature
Teta drogérie
−9%

Allnature

bezlepkové Gnocchi, 500 g · 5,78 €/kg · Najnižšia cena za 30 dní 3,18 €

3.18 €2.89 €/ 500 g
28.9-7.10.2026
Sheba
Teta drogérie

Sheba

kapsička pre mačky · 85 g · 8,50 €/kg

2.89 €2.89 €/ 85 g
28.9-7.10.2026
Tesori
Teta drogérie

Tesori

avívací prostriedok · 38 pracích dávok · 0,08 €/pracia dávka

2.99 €/ 750 ml
28.9-7.10.2026
Dermacol SOS láska na nechy
Teta drogérie
−25%

Dermacol SOS láska na nechy

s bieliacim účinkom · 10 ml

3.99 €2.99 €/ 10 ml
28.9-7.10.2026
Tesori
Teta drogérie
−9%

Tesori

sprchovací gél · 250 ml

3.29 €2.99 €/ 250 ml
28.9-7.10.2026
Schauma
Teta drogérie

Schauma

Silver Reflex · šampón · 750 ml · najnižšia cena za 30 dní

2.99 €/ 750 ml
28.9-7.10.2026
o.b.
Teta drogérie
−6%

o.b.

ProComfort · tampóny · 16 ks

3.19 €2.99 €/ 16 ks
28.9-7.10.2026
Tento
Teta drogérie

Tento

toaletný papier 3-vrstvový · 8 x 18 m

2.99 €/ 144 m
28.9-7.10.2026
Tip Line
Teta drogérie

Tip Line

kuchynské utierky 2-vrstvové, 70 m

2.99 €/ 70 m
28.9-7.10.2026
Jar
Teta drogérie
−10%

Jar

prostriedok na riad · 900 ml

3.32 €2.99 €/ 900 ml
28.9-7.10.2026
Dove
Teta drogérie

Dove

antiperspirant vybraný druh, 150 ml

3.19 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Axe
Teta drogérie
−18%

Axe

sprchový gél, 400 ml

3.99 €3.29 €/ 400 ml
28.9-7.10.2026
Infinity
Teta drogérie

Infinity

farbiaca pena na vlasy

3.29 €/ 75 ml
28.9-7.10.2026
Henna Color
Teta drogérie

Henna Color

farbiaci krémový balzam, rôzne odtiene

3.49 €/ 75 ml
28.9-7.10.2026
Gliss
Teta drogérie

Gliss

expresný regeneračný balzam na vlasy · 200 ml · najnižšia cena za 30 dní

3.49 €/ 200 ml
28.9-7.10.2026
elmex
Teta drogérie

elmex

ústna voda · 400 ml

3.49 €/ 400 ml
28.9-7.10.2026
Capri-Sun
Teta drogérie

Capri-Sun

multivitamín · nápoj · 10 x 200 ml

3.50 €/ 10 x 200 ml
28.9-7.10.2026
Rimmel Scandal'Eyes
Teta drogérie
−40%

Rimmel Scandal'Eyes

ceruzka na oči · Najnižšia cena za 30 dní 3,99 €

5.99 €3.59 €
28.9-7.10.2026
Sally Hansen Hydratačný odlakovač
Teta drogérie

Sally Hansen Hydratačný odlakovač

3.59 €/ 200 ml
28.9-7.10.2026
Garnier
Teta drogérie
−26%

Garnier

Color Sensation farba na vlasy

4.99 €3.69 €/ 1 ks
28.9-7.10.2026
Medifresh
Teta drogérie
−12%

Medifresh

vlhčené utierky, 60 ks · 0,06 €/ks · Najnižšia cena za 30 dní 4,29 €

4.29 €3.79 €/ 60 ks
28.9-7.10.2026
Allnature
Teta drogérie

Allnature

Perkarbonát sodný

3.89 €/ 100 g
28.9-7.10.2026
Tasteé
Teta drogérie

Tasteé

ryžový papier · 400 g

3.89 €/ 400 g
28.9-7.10.2026
Coccolino
Teta drogérie

Coccolino

Coccolino

avivážny prostriedok · 56–74 pracích dávok · 0,05 €/pracia dávka

3.89 €3.89 €/ 1 ks
28.9-7.10.2026
Nivea
Teta drogérie
−20%

Nivea

sprchovací gél · 500 ml

4.99 €3.99 €/ 500 ml
28.9-7.10.2026
Dove
Teta drogérie
−20%

Dove

sprchovací gél · 450 ml

4.99 €3.99 €/ 450 ml
28.9-7.10.2026
Listerine
Teta drogérie

Listerine

ústna voda vybrané druhy · 500 ml

3.99 €/ 500 ml
28.9-7.10.2026
meridol
Teta drogérie

meridol

Parodont Expert · zubná pasta · 75 ml

3.99 €/ 75 ml
28.9-7.10.2026
Vix
Teta drogérie

Vix

Multivitamínové Želé cukríky, 60 tablet · 0,07 €/tablet · Najnižšia cena za 30 dní 3,46 €

3.46 €3.99 €/ 60 tablet
28.9-7.10.2026
Savo
Teta drogérie

Savo

dezinfekčný prostriedok na podlahy · 1 l

3.99 €/ 1 l
28.9-7.10.2026
Rimmel Brow This Way
Teta drogérie
−16%

Rimmel Brow This Way

súprava na tvarovanie obočia · Najnižšia cena za 30 dní 8,56 €

4.99 €4.20 €
28.9-7.10.2026
Palette
Teta drogérie
−12%

Palette

DELUXE, farba na vlasy vybrané odtiene · Root Retouch, prášok na zakrytie odrastov

4.99 €4.39 €
28.9-7.10.2026
Allnature
Teta drogérie

Allnature

kyselina citrónová · 1 kg

4.49 €/ 1 kg
28.9-7.10.2026
Health Link
Teta drogérie
−30%

Health Link

BIO kokosový olej extra panenský, 200 ml · 22,95 €/kg · Najnižšia cena za 30 dní 6,59 €

6.59 €4.59 €/ 200 ml
28.9-7.10.2026
Miss Sporty Perfect to Last 24H
Teta drogérie
−22%

Miss Sporty Perfect to Last 24H

make-up · 30 ml · najnižšia cena za 30 dní

5.99 €4.69 €/ 30 ml
28.9-7.10.2026
Ziaja
Teta drogérie

Ziaja

Kozie mlieko krém · 50 ml · Najnižšia cena za 30 dní 5,99€

4.69 €
28.9-7.10.2026
Nivea
Teta drogérie

Nivea

Skin Refining Cleanser, 150 ml

4.79 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Gabriella Salvete Miracle Lip Balm
Teta drogérie
−30%

Gabriella Salvete Miracle Lip Balm

balzam na pery · Najnižšia cena za 30 dní 6,66 €

6.99 €4.89 €
28.9-7.10.2026
Elseve
Teta drogérie

Elseve

šampón · Glycolic Gloss

4.89 €/ 300 ml
28.9-7.10.2026
TRESemmé
Teta drogérie

TRESemmé

balzam

4.89 €/ 400 ml
28.9-7.10.2026
MôoYam
Teta drogérie

MôoYam

24K gold sérum · 30 ml · Najnižšia cena za 30 dní 9,90€

4.99 €
28.9-7.10.2026
Happy Mimi
Teta drogérie

Happy Mimi

dojčenská mliečna výživa

4.99 €/ 400 g
28.9-7.10.2026
Allnature
Teta drogérie
−5%

Allnature

Chia semienka, 500 g · 10,38 €/kg · Najnižšia cena za 30 dní 5,46 €

5.46 €5.19 €/ 500 g
28.9-7.10.2026
Walmart
Teta drogérie

Walmart

Magnézium + B6, 60 tablet · 0,08 €/tablet · Najnižšia cena za 30 dní 2,00 €

2.00 €5.29 €/ 60 tablet
28.9-7.10.2026
Sensodyne
Teta drogérie

Sensodyne

zubná pasta · 2 x 75 ml

5.49 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Old Spice
Teta drogérie
−75%

Old Spice

sprchový gél a šampón, 675 ml

21.89 €5.49 €/ 675 ml
28.9-7.10.2026
Bourjois Little Round Pot
Teta drogérie
−21%

Bourjois Little Round Pot

brúsená ceruzka · Najnižšia cena za 30 dní 9,36 €

7.19 €5.69 €
28.9-7.10.2026
Dove
Teta drogérie
−19%

Dove

deodorant 75–150 ml

6.99 €5.69 €/ 75–150 ml
28.9-7.10.2026
MôoYam
Teta drogérie

MôoYam

Snail, hydratačné sérum · 40 ml · Najnižšia cena za 30 dní 11,90€

5.99 €
28.9-7.10.2026
Mixa
Teta drogérie

Mixa

Cica+, regeneračný balzam · 50 ml · Najnižšia cena za 30 dní 5,39€

5.99 €
28.9-7.10.2026
Préférence
Teta drogérie
−8%

Préférence

farba na vlasy, vybrané odtiene

6.49 €5.99 €
28.9-7.10.2026
Taft
Teta drogérie

Taft

Goog Hair, sprej na vlasy

5.99 €/ 150 ml
28.9-7.10.2026
Garnier
Teta drogérie

Garnier

micelárna voda · 400 ml · Najnižšia cena za 30 dní 5,99€

6.09 €
28.9-7.10.2026
Gloss Supreme
Teta drogérie
−19%

Gloss Supreme

Color Gloss, farba na vlasy, rôzne odtiene

7.99 €6.47 €
28.9-7.10.2026

Teta drogérie akcie a letáky – kompletný prehľad

Hľadáte aktuálne akcie v Teta drogérie? Na KdeJeAkcia.sk denne sledujeme letáky a prinášame vám prehľad všetkých zliav a akciových cien v Teta drogérie.

Teta drogérie pravidelne vydáva nové letáky s akciovými cenami. My ich spracovávame a zobrazujeme všetky produkty na jednom mieste, aby ste mohli jednoducho porovnať ceny a nakúpiť výhodne.

Ako získavame akcie Teta drogérie

📰

Oficiálne letáky

Spracovávame oficiálne tlačené a online letáky priamo od Teta drogérie.

🔄

Denná aktualizácia

Nové letáky pridávame ihneď po ich vydaní, takže máte vždy aktuálne informácie.

🔍

Presné ceny

Ceny extrahujeme priamo z letákov pomocou pokročilej technológie rozpoznávania.