Kde je pivo v akcii dnes?

Aktuálne akcie na pivo z Fresh, Tesco, Lidl, Kaufland, Koruna a ďalších obchodov. Najnižšia cena dnes je od 0,35 €. Porovnávame letákové ceny denne, aby ste videli, kde je pivo v akcii a do kedy ponuky platia.

Najlacnejšie pivo dnes nájdeš v Fresh od 0,35 € (Smädný Mních, 0,5 l).

Aktualizované: nedeľa 27. septembra 2026

91
produktov dnes v akcii
13
obchodov
od 0,35 €
najnižšia cena

Porovnanie cien piva podľa obchodov

Aktuálne 91 ponúk z 13 obchodov. Najnižšia cena dnes je 0,35 €, najvyššia 5,49 €.

Pozrite, v ktorých obchodoch je dnes pivo v akcii.

Porovnanie akciových cien piva podľa obchodu
ObchodNajnižšia cenaPonukyPlatí doLeták
Freshpivo v akcii Fresh0,35 €10 ponúk7. 10. 2026Zobraziť leták
Tescopivo v akcii Tesco0,37 €10 ponúk29. 9. 2026Zobraziť leták
Lidlpivo v akcii Lidl0,39 €10 ponúk4. 10. 2026Zobraziť leták
Kauflandpivo v akcii Kaufland0,39 €9 ponúk30. 9. 2026Zobraziť leták
Korunapivo v akcii Koruna0,40 €9 ponúk7. 10. 2026Zobraziť leták
Metropivo v akcii Metro0,43 €9 ponúk6. 10. 2026Zobraziť leták
COOP Jednotapivo v akcii COOP Jednota0,45 €5 ponúk30. 9. 2026Zobraziť leták
Biedronkapivo v akcii Biedronka0,49 €11 ponúk30. 9. 2026Zobraziť leták

Aktuálne akcie dnes

Smädný Mních
Fresh
−51%

Smädný Mních

10% · 0,5l + 0,13€ zálohá za obal

0.71 €0.35 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026Zostáva 8 dní
Zlatý Bažant 10°
Tesco
−46%

Zlatý Bažant 10°

0,5 l · (1 l = 0,74)

0.69 €0.37 €/ 0,5 l
23.9-29.9.2026V akcii už len dnes
Staropramen Smíchov 10°
Lidl

Staropramen Smíchov 10°

0,5 l · svetlý ležiak

0.39 €/ 0.5 l
28.9-4.10.2026Zostáva 5 dní
Smädný Mních
Fresh
−45%

Smädný Mních

10% · 0,5 l · + 0,13 € záloh za obal

0.71 €0.39 €/ 0,5 l
24.9-7.10.2026Zostáva 8 dní
Světlé pivo
Kaufland
−51%

Světlé pivo

4 °C · 0,5 l

0.79 €0.39 €
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Zlatý Bažant
Koruna

Zlatý Bažant

Zlatý Bažant 10 % · 0,5 l

0.40 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026Zostáva 8 dní
Gambrinus svetlé
Koruna

Gambrinus svetlé

Gambrinus svetlé 10 % · 0,5 l

0.43 €/ 0,5 l
25.9-7.10.2026Zostáva 8 dní
Budvar
Metro

Budvar

svetlý ležiak

0.43 €/ 330 ml
9.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Birrell Radler
COOP Jednota

Birrell Radler

0,0% · 3 druhy · 0,5 l · + záloh za obal 0,15 €

0.45 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Černá hora
Kaufland
−27%

Černá hora

Svetlé pivo · 5 % alk. · 0,51 l · (+zlato za obal 0,13)

0.62 €0.45 €/ 0,51 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Corgoň
Metro

Corgoň

0.48 €/ 500 ml
9.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Saris
Kaufland
−29%

Saris

svetlé pivo 10 %

0.69 €0.49 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Pivo svietlé ležiak 11° RychŇár
Biedronka
−38%

Pivo svietlé ležiak 11° RychŇár

0.79 €0.49 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Smädný Mních
Tesco
−40%

Smädný Mních

konzumné · plechovka · 0,5 l

0.81 €0.49 €/ 0,5 l
23.9-29.9.2026V akcii už len dnes
Zlatý Bažant
Metro

Zlatý Bažant

radler citrón

0.52 €/ 500 ml
9.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Staropramen 12°
Lidl

Staropramen 12°

0,5 l · + záloh za obal 0,13 €

0.55 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026Zostáva 5 dní
Šariš
Lidl

Šariš

0,5 l · + záloh za obal 0,15 €

0.55 €/ 0,5 l
28.9-4.10.2026Zostáva 5 dní
Budvar
COOP Jednota

Budvar

0,5 l · 1,10 EUR/l

0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Pivo Smädny Mních
Biedronka
−32%

Pivo Smädny Mních

0.81 €0.55 €/ 0,51 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Pivo 5,5 % Prem
Biedronka
−20%

Pivo 5,5 % Prem

0.69 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Pivo svietlé výčapné 10° Litovel
Biedronka
−42%

Pivo svietlé výčapné 10° Litovel

0.95 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Nealkoholické pivo rôzne druhy Refresh
Biedronka
−44%

Nealkoholické pivo rôzne druhy Refresh

0.99 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Radler citrón 0,0 % Zlatý Bažant
Biedronka
−42%

Radler citrón 0,0 % Zlatý Bažant

0.95 €0.55 €/ 0,33 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň
Zlatý Bažant 0,0%
Biedronka
−42%

Zlatý Bažant 0,0%

0.95 €0.55 €/ 0,5 l
24.9-30.9.2026Zostáva 1 deň

Budúce akcie

Tieto ponuky ešte nezačali platiť a nie sú zahrnuté v dnešnom porovnaní cien.

Gambrinus
COOP Jednota

Gambrinus

10 °, 0,5 l · jednotková cena 0,78 EUR/l

0.39 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Corgon 10°
Tesco
−38%

Corgon 10°

plechovka · 0,55 l · (1 l = 1,44 €)

0.79 €0.49 €/ 0,55 l
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Staropramen
Billa
−51%

Staropramen

pilsner, 0,5 l

0.99 €0.49 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Eichbaum Premium
Billa
−21%

Eichbaum Premium

svetlý pivo plechovka, 0,5 l · cena za plechovku 0,62 €

0.62 €0.49 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Budvar
COOP Jednota

Budvar

0,5 l · jednotková cena 1,06 EUR/l

0.53 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Krušovice
Kraj
−32%

Krušovice

pivo

0.87 €0.59 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Zlatý Bažant
Billa
−27%

Zlatý Bažant

svetlé pivo · 0,5 l

0.81 €0.59 €/ od 6 ks
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Zlatý Bažant
Billa
−24%

Zlatý Bažant

svetlý ležiak, 12 % · 0,5 l · cena za 1 ks 1,30 €

0.85 €0.65 €/ 0,5 l
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Gambrinus
COOP Jednota

Gambrinus

0.69 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Zlatý Bažant Radler
COOP Jednota

Zlatý Bažant Radler

0.69 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Šaris Unikát
COOP Jednota

Šaris Unikát

ležák, 0,5 l

0.69 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Zlatý Bažant
COOP Jednota

Zlatý Bažant

0,0%, 0,5 l

0.75 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Gambrinus
Kraj
−20%

Gambrinus

Gambrinus

pivo · 0,5 l, 12 %

0.99 €0.79 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Gambrinus
Kraj
−20%

Gambrinus

pivo · 0,5 l · 12 %

0.99 €0.79 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Krušovice Pivo
Kraj
−13%

Krušovice Pivo

12 % · 0,5 l

1.09 €0.95 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Zlatý Bažant Pivo
Kraj
−17%

Zlatý Bažant Pivo

Tmavé · 0,5 l · 10 %

1.19 €0.99 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Birell
Kraj
−16%

Birell

nealkoholické pivo · 0,5 l

1.25 €1.05 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Hoegaarden
Billa
−42%

Hoegaarden

kvasinkové pivo · 0,33 l

1.89 €1.09 €/ 0,33 l
30.9-6.10.2026Zostáva 7 dní
Zlatý Bažant
Kraj

Zlatý Bažant

radler 0,0 % · 0,5 l · rôzne druhy

1.15 €/ 0,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní
Corgoň
Kraj
−25%

Corgoň

pivo · 1,5 l · 10 %

1.94 €1.45 €/ 1,5 l
1.10-7.10.2026Zostáva 8 dní

Je 0,35 € dobrá cena za pivo?

Aktuálna najnižšia cena je 0,35 €. V posledných letákových akciách sa akciová cena pohybovala medzi 0,35 a 5,49 €. Áno — ide o najnižšiu cenu z nedávnych letákových akcií.

Vývoj ceny piva v letákoch

Porovnanie minimálnych a maximálnych cien z aktuálnych letákových období (bez budúcich akcií).

28. 9. 2026 - 15. 10. 2026od 0,39 € do 5,49 € (15 ponúk)
25. 9. 2026 - 7. 10. 2026od 0,40 € do 0,79 € (9 ponúk)
24. 9. 2026 - 7. 10. 2026od 0,35 € do 4,99 € (35 ponúk)
23. 9. 2026 - 6. 10. 2026od 0,37 € do 1,79 € (18 ponúk)
9. 9. 2026 - 6. 10. 2026od 0,43 € do 0,85 € (9 ponúk)
7. 9. 2026 - 4. 10. 2026od 0,55 € do 1,15 € (4 ponuky)

Obľúbené balenia a značky v akciách

Najčastejšie balenia v aktuálnych letákoch: 0,5 l, 0,51 l, 0,33 l, 330 ml, 500 ml, 1,5 l.

Ako funguje KdeJeAkcia.sk

📰

Odkiaľ získavame dáta

Spracovávame oficiálne tlačené a online letáky zo slovenských supermarketov. Nepracujeme s cenami z e-shopov, ale priamo z akciových letákov.

🔄

Ako často aktualizujeme

Ceny aktualizujeme denne. Nové letáky spracovávame ihneď po ich vydaní, takže máte vždy aktuálne informácie o akciách.

🔍

Ako rozpoznávame produkty

Produkty, ceny a zľavy spracovávame priamo z letákov a následne ich porovnávame medzi obchodmi.

Aktuálne sledujeme letáky z obchodov: Kaufland, Lidl, Tesco, Billa, COOP Jednota, Terno, Metro a ďalších.